DMCA

için DMCA Oluşturucu

Bu Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası Politikası (“Politika”), https://netvgold.com.tr/ web sitesi (“Web Sitesi” veya “Hizmet”) ve ilgili ürün ve hizmetleri için geçerlidir. (topluca “Hizmetler”) ve bu Web Sitesi operatörünün (“Operatör”, “biz”, “bize” veya “bizim”) telif hakkı ihlali bildirimlerini nasıl ele aldığını ve sizin (“siz” veya “sizin”) nasıl bir telif hakkı gönderebileceğinizi ana hatlarıyla belirtir. ihlal şikayeti.

Fikri mülkiyetin korunması bizim için son derece önemlidir ve kullanıcılarımızdan ve onların yetkili temsilcilerinden de aynısını yapmalarını istiyoruz. Metni ABD Telif Hakkı Bürosu’nda web sitesi.

Bir telif hakkı şikayeti göndermeden önce dikkate alınması gerekenler

Bildirdiğiniz malzemenin gerçekten ihlal edip etmediğinden emin değilseniz, bize bildirimde bulunmadan önce bir avukatla iletişime geçmek isteyebileceğinizi lütfen unutmayın.

DMCA, kişisel bilgilerinizi telif hakkı ihlali bildiriminde sağlamanızı gerektirir. Kişisel bilgilerinizin gizliliği konusunda endişeleriniz varsa bir aracı kullanmak isteyebilirsiniz  hak ihlalinde bulunan materyali sizin için bildirmek için.

İhlal bildirimleri

Bir telif hakkı sahibi veya temsilcisiyseniz ve Hizmetlerimizde bulunan herhangi bir materyalin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak yazılı bir telif hakkı ihlali bildirimi (“Bildirim”) gönderebilirsiniz. DMCA. Tüm bu Bildirimler, DMCA gereksinimlerine uygun olmalıdır.

DMCA şikayetinde bulunmak, önceden tanımlanmış bir yasal sürecin başlangıcıdır. Şikayetiniz doğruluk, geçerlilik ve eksiksizlik açısından incelenecektir. Şikayetiniz bu gereklilikleri karşılıyorsa, yanıtımız, hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen materyalin kaldırılmasını veya bu materyale erişimin kısıtlanmasını içerebilir.

İddia edilen bir ihlal bildirimine yanıt olarak materyallere erişimi kaldırır veya kısıtlarsak veya herhangi bir hesabı feshedersek, etkilenen kullanıcıyla erişimin kaldırılması veya kısıtlanmasıyla ilgili bilgilerle iletişim kurmak için iyi niyetli bir çaba göstereceğiz.

Bu Politikanın herhangi bir bölümünde yer alan aksi yöndeki herhangi bir şeye bakılmaksızın, Operatör, bu tür bildirimler için DMCA’nın tüm gerekliliklerine uymadığı takdirde, bir DMCA telif hakkı ihlali bildirimi aldıktan sonra hiçbir işlem yapma hakkını saklı tutar.< /p>

Değişiklikler ve düzeltmeler

Bu Politikayı veya Web Sitesi ve Hizmetlerle ilgili şartlarını herhangi bir zamanda kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutarız. Bunu yaptığımızda, Web Sitesinin ana sayfasında bir bildirim yayınlayacağız. Sağladığınız iletişim bilgileri gibi, kendi takdirimize bağlı olarak size başka şekillerde de bildirimde bulunabiliriz.

Bu Politikanın güncellenmiş bir sürümü, aksi belirtilmedikçe, revize edilmiş politikanın yayınlanmasından hemen sonra geçerli olacaktır. Gözden geçirilmiş Politikanın (veya o sırada belirtilen başka bir eylemin) yürürlük tarihinden sonra Web Sitesini ve Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu değişikliklere onay verdiğiniz anlamına gelir.

Telif hakkı ihlalini bildirme

İhlal teşkil eden materyal veya faaliyet hakkında bizi bilgilendirmek isterseniz, aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz:

Bize ulaşın sayfamızı ziyaret edin veya [email protected] adresinden bize e-posta gönderin>

E-posta yanıtı için lütfen bize 2-5 iş günü bekleyin.